MENU
Jesteś tutaj: Branża alkoholowa Biały Bocian - wódka z polskich zbóż

Biały Bocian - wódka z polskich zbóż

16:53, dnia 09 wrzesień 2021r.
Kategoria:Branża alkoholowa
655
0

Biały bocian hurtownia alkoholu

Czysta to czysta”, co za różnica? Powiedzieliście tak kiedyś? Zatem: 

  • albo nie mieliście zbytnio styczności z wódką,
  • albo macie wyjątkowo mocną głowę, żołądek, wątrobę, a słabe powonienie i smak,
  • albo lubicie frazesy.

Różnica w smaku jest bowiem kolosalna. Wiadomo – najlepsza wódka, to schłodzona wódka. Ale to wbrew pozorom nie koniec.  Jej zapach i bukiet smakowy może Was albo rozkochać, albo na stale zniechęcić. Zatem jeśli nie chcecie już do końca życia kojarzyć „czystej” z ogromnym kacem, smrodem i bólem brzucha, zacznijcie od „wysokiego C” i dajcie się namówić na Białego Bociana. 

ALKOHOL NA WESELE – TYLKO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. A GDY O JAKOŚCI MOWA, TO WÓDKA BIAŁY BOCIAN NIE MA SOBIE RÓWNYCH

Jeśli wódka jest królową weselnego stołu, to Biały Bocian jest jak monarchini Wielkiej Brytanii Elżbieta II – rządzi niepodzielnie. To wódka najwyższej jakości i klasy. 

Dodatkowo weźcie pod uwagę słowo – bocian. Czyż jest (może poza orłem) ptak, który mocniej kojarzy się z Polską? Symboliczna nazwa to taka „wisienka na torcie” w całokształcie tej wódki.

Produkowana jest w Polmosie Bielsko – Biała. Receptura   bazuje na mieszance najlepszych zbóż, pochodzących z Wielkopolski, a charakteryzujących się ekologiczną uprawą bez GMO. Główny składnik - ziarna kukurydzy, nadają jej posmak lekko waniliowej słodyczy. Posiada certyfikat Gluten Free, co czyni ją jeszcze bardziej poszukiwaną przez nie tylko chorych na celiakię, ale także całą rzeszę modowych zapaleńców. Tworzona według tradycyjnej receptury, ze starannie dobranych składników, stanowi sama w sobie gwarant czystości, przyjemnego i delikatnego smaku oraz jakości premium. 

Wódka weselna powinna mieć też wygląd. Tu można by napisać, że nie chodzi w życiu o wygląd, a o wnętrze. Ale skoro już wiecie, że wnętrze ma imponujące... 

Wizualnie Biały Bocian trzyma klasę i styl. Smukła butelka ozdobiona jest wyjątkowo finezyjnym ornamentem kwiatowym. Skromny, ale wymowny symbol lecącego bociana oraz zwężająca się szyjka (sugerująca bocianią szyję), to takie „kropki nad i” w designie tej flaszki. Jednym słowem – jest elegancka.  

Białego Bociana możecie kupić w wariancie 200ml, 500ml oraz 700ml. Ma też swoją „bratnią”, mroczniejszą wersję – Czarnego Bociana (filtrowanego węglem drzewnym) o głębi powstałej dzięki leżakowaniu. Ciemna butelka stanowi odpowiednie zwieńczenie tego mocnego, charakternego trunku.

Co powiecie, by wódka na wesele była też w wersji smakowej? Doskonale się składa! Białe Bociany pieszczące kubki smakowe: 

  • cytryną na miodzie gryczanym,
  • śliwką,
  • czarną porzeczką,

polecają się do degustacji.

Flaszka Bociana (niezależnie od wyboru smaku), idealnie układa się w dłoni. Sam napój jest efektowny, pyszny i stanowi najlepszą propozycję, gdy chcecie kogoś pięknie i po staropolsku ugościć. A jakie robi wrażenie na przybyszach z innych krajów! Bajka! 

ALKOHOLE NA WESELE - KTÓRA HURTOWNIA ALKOHOLU BĘDZIE NAJLEPSZA?

Zapewne już wiecie, że poszukując hurtowni alkoholu, o nas powinniście pomyśleć w pierwszej kolejności. 

Szukając wódki na wesele (w tym smakowej), ale także whisky, szampana, wina, piwa, rumu, etc. zawsze warto przejrzeć asortyment naszej hurtowni alkoholi. Bo po co tracić czas na innych jak i tak tu wrócicie? 

A wracając do Bociana na wesele. Warto kupić więcej niż butelkę na „głowę”. Przyda się oprócz toastów i bruderszaftów, również jako: 

  • nagroda w zabawach oczepinowych,
  • na stół dla orkiestry, fotografa (i w podziękowaniu dla nich),
  • na bramkach,
  • dla barmana do drinków, etc. 

Biały Bocian spełni wszystkie wyśrubowane kryteria jakie stawiacie wódce na wesele, a mimo tego jego cena pozostanie bardzo korzystna. 

Kupując wódkę Biały Bocian, gwarantujecie gościom (nie tylko tym weselnym) delikatny słodki posmak, dobry i nie drażniący zapach, odpowiedni woltaż oraz starannie zaprojektowany design (który cieszy oko). Schłodzony do odpowiedniej temperatury, będzie „miodem” na serca lubiących dobrą zabawę, przy zacnym trunku. Aż miło nim wznieść toast. A potem drugi, trzeci, czwarty... Czego można chcieć więcej od wódki? Może tylko większej ilości butelek?

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*