MENU
Jesteś tutaj: Budowlanka Wynajem szalunków Legionowo

Wynajem szalunków Legionowo

17:46, dnia 20 maj 2022r.
Kategoria:Budowlanka
300
0

Co to są szalunki? I gdzie można je stosować?

Legionowo wynajem szalunkówSzalunki to zbiór elementów, które można wykorzystać do wykonania betonu o określonym kształcie. Elementy te są najczęściej wykorzystywane w budownictwie do:

 • Odlewania stropów
 • Formowania belek, fundamentów i ścian.

Elementy szalunkowe można wykorzystywać wielokrotnie, ponieważ są one wykonane z wodoodpornej sklejki, metalu i drewna. Umożliwiają to przeguby uniwersalne.

Budynki wielokondygnacyjne są często wznoszone przy użyciu prefabrykowanych systemów deskowań.

Zalety systemu szalunkowego 

Dzięki wstępnie zmontowanym szalunkom ekipa budowlana może pracować szybciej i łatwiej. Można je wielokrotnie wykorzystywać.

Po usunięciu szalunków powstaje gładka struktura betonu. Oznacza to, że ściany i podłogi nie wymagają dodatkowej obróbki. Są one bardziej niezawodne niż systemy wykonywane ręcznie i zapewniają szczelne podparcie podczas wylewania betonu. Ich wysokość można regulować, dzięki czemu nie trzeba ich klinować. Ułatwia to również wyrównywanie powierzchni.

Przed wylaniem posadzki kierownik budowy musi skontrolować deskowanie. Najlepiej jest stosować sprawdzone, przetestowane rozwiązania, aby zaoszczędzić na ponownym szalowaniu.

Nasze deskowania spełniają wszystkie normy budowlane!

Wypożyczalnia szalunków Legionowo. Jesteśmy tu po to, aby pomóc.

Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie wynajmu szalunków w Legionowie. Oferujemy gotowe rozwiązania szalunkowe, takie jak:

 • szalunki ścienne,
 • szalunki fundamentowe,
 • szalunki stropowe,
 • szalunki słupów.

Oraz akcesoria takie jak:

 • podpory,
 • statywy,
 • sklejka,
 • głowice,
 • dźwigary.

Wszystkie nasze akcesoria i systemy są produkowane przez renomowane firmy PERI i DOKA. Spełniają one wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz mogą być dostosowane do potrzeb klienta.

Rozumiemy gabaryty systemów szalunkowych i oferujemy usługi transportowe na i z placu budowy w Legionowie i okolicach.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm!

Wszystkie nasze systemy szalunkowe są ECO. Nasze rozwiązania są trwałe i mogą być ponownie wykorzystane, więc korzystając z naszej oferty będziesz proekologiczny. Podobnie jak w przypadku starych szalunków drewnianych, które nie mogą być ponownie wykorzystane lub przetworzone, nie przyczyniamy się do niszczenia drzew i zaśmiecania ziemi.

Kim jesteśmy? Jesteśmy najlepszą firmą wynajmującą szalunki. Zapraszamy do Legionowa!

VIKA to wypożyczalnia szalunków i rusztowań w Legionowie. Oferujemy również wynajem szalunków ściennych i stropowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również szalunki fundamentowe i słupowe. Nasze bogate doświadczenie i współpraca z firmami Peri-Doka dała nam solidną i rzetelną pozycję na rynku. Klienci doceniają nasze systemy od wielu lat.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę i gwarancję dostępności szalunków i akcesoriów. Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawimy Ci ofertę cenową w oparciu o Twoje wymagania i ustalimy warunki współpracy.

Potrzebujesz szalunków? Legionowo może Ci pomóc!

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*