MENU
Jesteś tutaj: Zdrowie i uroda Psycholog - emocjonalne wsparcie

Psycholog - emocjonalne wsparcie

14:43, dnia 15 czerwiec 2022r.
Kategoria:Zdrowie i uroda
360
0

Najprawdopodobniej w twoim życiu nie ma zbyt dużo czasu ani przestrzeni, w której możesz spotkać się ze swoim partnerem i przeznaczyć czas wyłącznie na związek. Terapia dla par dostarcza miejsce oraz czas do pracy nad małżeństwem albo związkiem partnerskim, pozwalając skoncentrować się na sesji i łagodzić dysonans z perspektywy wykwalifikowanego specjalisty. Po wstępnej wizycie, twój psycholog będzie pracował z tobą, aby zrozumieć punkt widzenia każdego z partnerów na pojawiające się dylematy w twoim związku. Jesteśmy zaangażowani w kultywowanie bezpiecznej przestrzeni.

Leczenie fobii to między innymi analizowanie zaburzeń funkcji poznawczych, które mogą powodować lęk. Mogą to być takie kwestie, jak katastrofizacja, myślenie czarno-białe, perfekcjonizm, nadmierne generalizowanie i inne. W większości przypadków fobia wiąże się z uczuciem niebezpieczeństwa albo strachem przed krzywdą. Diagnozę fobii potrafi postawić profesjonalista od zdrowia psychicznego, w tym także psycholog. Staramy się opracować zindywidualizowany plan, który doskonale sprawdzi się dla każdego klienta. Leczenie fobii może obejmować zmianę nawyków żywieniowych, ćwiczeń oraz mindfulness, czyli trening uważności wraz ze strategiami behawioralnymi i myślowymi. 

Leczenie depresji nie jest czymś, co można rozwikłać za pomocą poradnika. Nierzadko ludzie próbują zamaskować swoje objawy, bo czują się zawstydzeni albo nie chcą, żeby ich rodzina się martwiła. Istotne jest, aby wiedzieć, że depresja jest częstym, jednakże poważnym stanem zdrowia psychicznego, który zaostrza się wyłącznie wtedy, kiedy jest bagatelizowany. Jeśli czujesz się przygnębiony lub ukochana osoba doświadcza symptomów depresji, istotne jest, aby szybko zwrócić się o pomoc do wyszkolonego profesjonalisty, jakim jest psycholog.

Dzwoń 699 710 560 albo napisz recepcja@terapia-rest.pl

Pracujemy od 9:00 - 16:00 poniedziałek - piątek

Co to jest umowa handlowa? 12:25, dnia 15 czerwiec 2022r.
Pierwsza rozmowa z architektem 14:10, dnia 04 lipiec 2022r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*