MENU
Jesteś tutaj: Medycyna estetyczna W jakich zabiegach medycyny estetycznej wykorzystuje się laser ?

W jakich zabiegach medycyny estetycznej wykorzystuje się laser ?

10:46, dnia 24 listopad 2022r.
100
0

Laser twarzowy to innowacyjne narzędzie, które obecnie jest wykorzystywane w wielu klinikach medycyny estetycznej. Można nim wykonywać wiele zabiegów. Na czym polega zasada jego działania? Poniższy artykuł wyjaśnia wszystko.

Laser frakcyjny to nowe narzędzie do laserowych zabiegów na twarz. Emituje on wiązkę, która wnika w skórę, w określonym obszarze. Daje to doskonałe rezultaty w wielu dziedzinach, w tym w usuwaniu blizn i tatuaży. Dowiedz się więcej jakie wykonywane są zabiegi laserowe na twarz.

Różne rodzaje zabiegów laserowych do celów kosmetycznych

Laser do twarzy - usuwanie włosów

Dla wielu kobiet problemem jest owłosienie na twarzy. Jednorazowe maszynki do golenia i kremy do depilacji mogą powodować podrażnienia i nie przynosić pożądanych rezultatów. Szybki i prosty zabieg laserowy może być stosowany do usuwania włosów z nosa, policzków, górnej wargi.

Laserowe zamykanie naczynek

Ludzie często mają obsesję na punkcie widocznych niebieskich żył, które pojawiają się na ich twarzach, znanych również jako pajączki. Są to w rzeczywistości rozszerzone żyły, które można zobaczyć gołym okiem przez skórę. Laseroterapia pozwala na ich szybkie i skuteczne wyeliminowanie.

Laserowe usuwanie twarzy - usuwanie blizn i tatuaży

Lasery frakcyjne mogą być również wykorzystywane do usuwania niechcianych tatuaży i blizn potrądzikowych. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda usuwania nawet najcięższych blizn. Laser jest w stanie doskonale potraktować delikatną skórę twarzy. Technologia ta może być również stosowana do usuwania blizn po cesarskim cięciu lub tatuaży z innych części ciała.

Laser na twarz - do odmładzania skóry

Laserowe odmładzanie twarzy stało się popularną alternatywą dla chirurgii plastycznej w medycynie estetycznej. Skóra twarzy z czasem staje się zwiotczała i traci jędrność. Dzieje się tak, ponieważ mniejsza jest ilość kolagenu i elastyny, które odpowiadają za kształtowanie owalu twarzy.

Laserowe usuwanie przebarwień

Technologia laserowa może również zmniejszyć zaczerwienienia i przebarwienia. Nagromadzenie melaniny na niewielkim obszarze skóry odpowiada zazwyczaj za pojawienie się plam na twarzy. Co je powoduje? Mogą być spowodowane niewłaściwą pielęgnacją skóry, np. stosowaniem kosmetyków na bazie alkoholu, lub zmianami hormonalnymi w czasie ciąży.

Jakie są korzyści z zastosowania lasera na twarz?

Lasery są szeroko stosowane w kosmetyce twarzy. Jakie są główne korzyści z wyżej wymienionych zabiegów? Należy podkreślić bardzo wysoką skuteczność zabiegów. W wielu przypadkach już po jednej sesji można zauważyć niezwykłe rezultaty.

Dostępne są również zabiegi nieinwazyjne, takie jak laserowe odmładzanie skóry lub inne. Wymagane będzie łagodne znieczulenie miejscowe. Efekty uboczne obejmują lekki obrzęk i ból, który znika po kilku dniach. Jednak efekty zabiegów są widoczne niemal natychmiast. Zabieg ten jest świetną alternatywą dla bardziej inwazyjnych procedur.

Zabiegi laserowe mogą być wielofunkcyjne. Zabiegi laserowe mogą być stosowane do redukcji zmarszczek i usuwania przebarwień. Mogą być również stosowane do regeneracji skóry, czy likwidacji trudnych do usunięcia rozstępów.

Paczki świąteczne dla Pracowników 14:09, dnia 10 październik 2022r.
Jak wybrać restaurację na przyjęcie ? 16:49, dnia 16 październik 2022r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*